تبلیغات
حدیث موضوعی چند همسری (chandhamsari.ir) - سخن یک پزشک درباره دو همسری
پایداری خانواده و تکثیر نسل در سایه چند همسری اسلامی از ضرورت‌های امروز ماست.
 
میدانیم تعدد زوجات طبق آیات قرآن و سنت اهلبیت (ع) جایز است، از طرفی جمعیت دختران و زنان مجرد بالای 25 سال رو به افزایش و سن ازدواج بالا رفته و نیز اقبال مردان مجرد به ازدواج کاهش یافته است شما فکر می کنید درباره دختران و زنان مجرد چه باید کرد؟
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

تاریخ روز
دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
 
 
نویسنده : ذبیح خراسانی
تاریخ : شنبه 11 مهر 1394
نظرات
سخن یک پزشک درباره دو همسری

هرچه بنویسید چه زن چه مرد اینقدر از صواب و خیانت ننویسید محرک نزدیک شدن به همسر چه اولی چه دومی چه سومی شهوت جنسی میباشد بعد که ارضا شد محبت حاصل میشود تو که همسر اول هستی فکر میکنی شوهرت ابتدا از اسمان نازل شد؟ اوهم اول باشهوت بی حدی به تو پرداخت و ماهها بعنوان وسیله دفع شهوت از تو استفاده کرد تا ارام شد و الان مهد محبت و تمدن شماشده. کلاه سر خودتان چرا میگزارید. زندگی و تن همین است من پزشک هستم مدام با افراد زیادی بدون خجالت و رودربایستی مواجه هستم. همبستری نیاز ضروری زن و مرد است تنها راه نجات جمعیت افزایش تولد است هر زن هم نمیتواند ازدواج کند چون مردان کم استطاعت شده اند از دید جمعیتی و جامعه شناسی رضایت زن اول انچنان مهم نیست که نجات نسل مهم است. اگر دولتمردان سرشان بهوش اید طی دوماه چنان تبلیغاتی کنند و دربوق و کرنا کنند که شمازنان ازترس اینکه سلیقه شوهرانتان به شما تحمیل شود خود زنی به شوهرتان پیشنهاد میدهید هر مردی هم بزنش بگوید تو تنها زن در فکر من هستی داره خرتون میکنه. یا خود را بزور به نفهمی میزنید یا واقعا نمیفهمید که دومی همان حماقت است. بیماران وقتی درخلوت باپزشکشان حرف میزنند که راستش را میگویند روشهای فریب زن را هم میگویند چون در انتظار فهمیدن نشستن نتیجه ای بیشتر از این نظرات خانمها در این متون حاصل نمیشود و مردها از قبل این وضعیت را پیش بینی کرده اند کارخودشون رو میکنند دلایل شرعی و عقلی هم بحد وفور دارند. بهتر است مقالاتی در باب چگونه با زن دوم کنار بیاییم بنویسید نه اینکه ایا زن دوم خوب است. مگر راه دیگری هم مانده وقتی بعد خانوار دو نفر است پس باید بهر وسیله ای متوسل شد تا زنان رهاشده در اجتماع بچه دار شوند حقیقت تلخ است جمعیت دارد عقب میرود.

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
دوشنبه 13 دی 1395 ساعت 22 و 46 دقیقه و 18 ثانیه
کاملا با نظر امیر علی موافقم متاسف برای آقای بیتا
دوشنبه 13 دی 1395 ساعت 22 و 43 دقیقه و 17 ثانیه
من یک پزشکم، هیچ پزشکی اینقدر سطح پایین و بیشخصیت نیست که این اراجیف رو این هم به این نحو بگه ،بیشتر شبیه لات سر کوچه خیابون که داره واسه ضعیفه ها خط و نشون میکشه یکم خلا قیت به خرج بدید و دروغاتون رو واقعی تر کنید گرچه فشار شهوت رو متولیان این سایت بی محتوا نمیذاره
خوشهیکل جمعه 26 آذر 1395 ساعت 22 و 27 دقیقه و 05 ثانیه
خوب من میخوام ده تا شوهر کنم یعنی ده تارو با هم داشته باشم اینطوری خوبه
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
مالفرق بینک و بین الغنم و ...؟؟؟؟
ر.ب شنبه 26 دی 1394 ساعت 03 و 52 دقیقه و 07 ثانیه
باز هم گلی به گوشه جمالتون که راستشو می گین که از سر هوس و شهوته جنسیه که زن می گیرین
اما به نظر من یه مرد وقتی سراغ همسر دوم می ره که حس کنه زن اولش دیگه همدمش نیست و دوستش نداره وچون مرده غرورش اجازه نمی ده این مشکل رو با زنش حل کنه.
گاهی بین زنان اجتماع مذهبی یا غیر مذهبی می بینیم که زنان اصلا از زندگیشون خبر ندارن وچند مورد رو دیدم که شوهر ازدواج مجدد کرده. در شرایطی که زن دوم مشخصااز نظر چهره و اندام از اولی بدتر بوده و گاهی تعجب همه رو بر انگیخته
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
به توفیق الهی حرکت ما در راستای موازین شرع مقدس اسلام و سنت حسنه نبوی است. ما شهوتران نیستیم. و از روی شهوت رنج چنین زحمتی را به دوش نمی کشیم که هیچ عاقلی نمی پسندد.
هرکس باید به وظیفه اش عمل کند و درباره هر مساله ای که جهت آن به جانب من و شما ست باید بگویم کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته
بیتا پنجشنبه 26 آذر 1394 ساعت 12 و 48 دقیقه و 48 ثانیه
خانم امیر علی متوجه نشده توهین نکنید داستان خواهر شما مثل همون فریب معشوقه بازی و دروغ های دغل بازانه بعضی اقایونه که گفتم مردی که زن داره تو شناسنامش ثبت شده پس باید خواهر شمااگاه می بود. اگر شناسنامه اقا جعل شده باشه که عقد خواهر شما دارای اشکال میشه. این سایت برای راضی کردن خانم ها و اقایون برای مسائل شرعی و خدا پسندانه است
بیتا پنجشنبه 26 آذر 1394 ساعت 12 و 48 دقیقه و 28 ثانیه
خانم امیر علی متوجه نشده توهین نکنید داستان خواهر شما مثل همون فریب معشوقه بازی و دروغ های دغل بازانه بعضی اقایونه که گفتم مردی که زن داره تو شناسنامش ثبت شده پس باید خواهر شمااگاه می بود. اگر شناسنامه اقا جعل شده باشه که عقد خواهر شما دارای اشکال میشه. این سایت برای راضی کردن خانم ها و اقایون برای مسائل شرعی و خدا پسندانه است
حسن به امیرعلی شنبه 21 آذر 1394 ساعت 08 و 58 دقیقه و 44 ثانیه
کامنت پایین ازمن بود
شنبه 21 آذر 1394 ساعت 08 و 57 دقیقه و 38 ثانیه
امیرعلی من به شما حق میدم ناراحت باشید اگه چند همسری به بهای از دست رفتن چند خونواده باشه همون بهتر که نباشه .نظر من درباره چند همسری بیشتر بارضایت زن اوله وگرنه اون زندگی ،که زندگی نیست .اون مردی هم که با خواهر شما ازدواج کرده .مرد نیست ،اگه در صحبتهام تندروی کردم معذرت میخوام ،خودم یه خاله دارم چهل ودوسالشه .اگه مردی متاهلم باشه که باهاش ازدواج کنه البته بارضایت همسر اول چه اشکالی داره .همسر دوم شدن ننگ نیست .
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
در بسیاری از موارد زن اول هم راضی است اما متأسفانه خانواده ها هستند که دخالت می کنند و زن را ناراضی می کنند تا در مقابل شوهرش بایستد.
این چیزی جز حسادت تکبر و خودبرتر بینی نیست.
افتاب شنبه 21 آذر 1394 ساعت 00 و 13 دقیقه و 05 ثانیه
اگه خداوند دستور چند همسری میدن، یعنی در وجود زن این توانایی پذیرش زنهای دیگه شوهرش وجود داره. این حس که در کشور ما ایران رایج شده ، حسه حسادته. که خود ما زنها ایجاد کردیم. و در اثر القائات شیطانه. در کشور سودان، مردهایی که چند همسر دارن، مردهایی قوی هستن که تونستن چند زن رو اداره کنن. زنهای متاهل دوس دارن که شوهرانشون زنهای دیگر هم بگیرن. این نمادی از قدرت مرد هست.
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
اصلا شما در زندگی انبیاء و اوصیای الهی تک همسری می بینید؟
آیا خدای متعال تک همسری را مقدم داشته یا دو همسری را؟ به آیه سوم سوره نساء مراجعه کنید که می فرماید مثنی و ثلاث و رباع.
چهارشنبه 18 آذر 1394 ساعت 23 و 35 دقیقه و 01 ثانیه
درضمن همسر دوم بودن ننگ نیست مودبانه صحبت کن. تو حق ندارى چون بعضى چیزهارو قبول ندارى توهین کنى. خدا و تنها خدا از ذات هرکسى خبر داره. پس اگر موافق چند همسرى نیستى به این وبلاگ نیا.
مرضیه به خانوم امیرعلى چهارشنبه 18 آذر 1394 ساعت 23 و 32 دقیقه و 46 ثانیه
خانوم امیرعلى معلوم هست که سن کمى هم دارى دخترم لطفا از ظرف خودت نظر بده. کمى فکر کن و بعد بنویس
امیر علی به حسن شنبه 14 آذر 1394 ساعت 13 و 33 دقیقه و 22 ثانیه
نگران زنان و دختران هم نباش. زنان و دختران شریف اگر خواستگار نداشته باشند هم تن به خفت ورود به زندگی یک زن دیگه نمی دن مگر اینکه در وجودشون خودخواهی و رذالت وجود داشته باشه. سریال نفس گرم هر چقدر هم که زور زده که این رابطه تهوع آور رو تطهیر کنه در نهایت نتونسته ذات خراب زن دوم رو پنهان کنه زنی که به خاطر مال و منال یه پیرمرد همسر اون شده. هر چقدر هم که تلاش کردند چهره ش رو پشت یه نقاب مظلوم نمایی پنهان کنن باز هم خودخواهی و حقیر بودنش در جای جای سریال مشخصه که جا داره از بازیگر این نقش تشکر کرد.
مرد خیانتکار رو هم همون اول کشتن که دل بیننده خنک بشه.

اما واقعیت اصلی اینه که خواهر بی گناه من هم فریب یه مرد رذل رو خورد. همسرش شد بدون اینکه بدونه چه موجود پستی هست.
حالا بعد از سه سال و با یه بچه 6 ماهه فهمیده که زن دیگه ای هم در زندگی شوهرش هست.
اول اون زن بدبخت طلاق گرفت و بچه شو برداشت و رفت.. حالا هم خواهر طفلک من در به در توی دادگاه هاست که طلاقش رو داره می گیره. حالا دو تا زن زندگیشون نابود شد به خاطر پنهان کاری و فریب کاری یه مرد عوضی و آشغال که هوس کرده بود دو تا زن داشته باشه که بچه هاش زیاد بشه. حالا هر سه تا بچه ش بی مادر می شن و می ره دنبال شهوت رانی جدید و آوردن نامادری بالای سر دو تا بچه یه همسر و یه بچه خواهر بی گناه از همه جا بی خبر من.
مرد خبیثی که باعث شده خواهر من درد و ننگ همسر دوم شدن رو حس کنه بدون اینکه اطلاعی از متاهل بودن اون مردک داشته باشه.
خواهر من اسمش همسر دومه اما بهتر از هر زنی درد و زنج و دل شکستگی و نفرت زن اول رو از چنین مردی می تونه درک کنه.
مردان تهی از عشق و خیانتکار و کثیف
اینها رو هم نوشتم محض اطلاع بیتا که بدونه فریب کار کیه...
فریب کار مرد دو زنه دروغگو و زنی هست که آگاهانه به صورت پنهانی وارد زندگی یه زن دیگه می شه و اونقدر خودخواه هست که به خاطر آرامش خودش آرامش دیگری روبه هم می زنه
امیرعلی به حسن و بیتا شنبه 14 آذر 1394 ساعت 13 و 12 دقیقه و 08 ثانیه
آقای! بیتا کافر همه را به کیش خود پندارد. تقصیری نداری وقتی بویی از عشق نبردی همه مردها رو لجن فرض می کنی! خدا و قرآن دستور به خویشتنداری هم داده اون هم بدون قید و شرطی که برای ازدواج گذاشته. تازه برای ازدواج موقت هم هیچ قید و شرطی وجود نداره پس چرا ازش به فریب یاد می کنی و پنهان کاری مرد از همسر اولش رو فریب نمی دونی؟! یه بام و دو هوا تا کجا؟
.........

حسن خان لحن نوشته پر از عقده و کینه و عصبیتت شخصیتت رو نشون می ده که چه مردانی دنبال دو همسری هستند

کی گفته دو سال خودمو مدیریت کردم؟ دورران عاشقانه ما تا رابطه جنسی بیش از 12 سال طول کشید.
6 سال خانواده هامون رو راضی کردیم.
4 سال عقد بودیم.
زنی رو که باهاش محرم بود فقط با مهر و عاطفه باهاش برخورد کردم و در امور جنسی خویشتنداری کردم. اوج رابطه ما در پایان این 4 سال بوسیدن از سر عشق و محبت مفرط بود. حتی لمس کردنی هم از سر شهوت در کار نبود. چون همسرم اذیت می شد.
2 سال هم بعد از ازدواج همسرم مایل به رابطه جنسی نبود و در این دوران هم با عشق زندگی کردیم که دو سال اگر ده سال هم می شد باکی نبود. چون برعکس شما مزه عشق رو خوب چشیدم و با زیاده خواهی و خودخواهی آرامشی رو که ارمغان عشق و مایه رشد و تعالی انسان به سوی خداوند هست رو به سادگی نمی فروشم.
اگر در مورد فیزیولوژی زن و مرد هم اطلاعات داشتید می دونستید که خویشتنداری با توجه به مکانیسم تحریک در بدن زن بسیار آسانتر از مرد هست. می بینید که بهانه هاتون برای توجیه عمل ناپسندی که خداوند احتمال ستم نکردن در این رابطه رو کم دونسته زیاده. اما اگر مایل به ورود به میدان خیانت با کلاه شرعی و بودن در میان ستمکاران و شکستن دل همسر و آزار او و به هم زدن آرامش زندگیش هستید به بهانه نجات زندگی زن دیگه!!! بفرمایید هر کاری دلتون می خواد انجام بدید. فقط با وارد کردن همه مردان در دایره خیانتکاران به ما توهین نکنید. اگر انتظار دارید پذیرفته بشید در جامعه اول باید واقعیت عشق و زندگی ما رو بتونید بپذیرید. در غیر این صورت چرا باید توقع داشته باشید زندگی غیرطبیعی و انگشت نمای شما برای دیگران پذیرفته شده باشه؟؟؟

حسن به امیر علی جمعه 1 آبان 1394 ساعت 07 و 40 دقیقه و 23 ثانیه
اخه بمیرم برات كه دو سال تونستی خودتو مدیریت كنی ودر اخر هم نوشتی خدا رو شكر میكنم به من طعم عشق را چشاند .عزیز دل برادر .خودتو بزار جای دختر خانمی یا زن بیوه كه یه عمر حسرت نداشتن یه خونواده رو داشته باشه .از لذت مادر بودن محرومه .تو بالاخره یه مردی هروقت اراده كنی در هر سنی میتونی ازدواج كنی .بالاخره دوسال خودتو مدیریت كردی ولی نیازهات كه بر اورده شد مثال شما همانند كسی هس كه باشكم پر میخوابه ولی گرسنگیهای همسایش براش مهم نیست ازدواج كردی نیازهای روحی روانیت براورده شده الان هم یه خونواده خوب داری .پس مشكلی نداری خدارو شكر .خودتو جای یه خانم كه خواستگار ی نداره یا یه زن بیوه بزار فقط برای چند دقیقه .تونوشته هات فقط درباره مسایل جنسی هوسرانی مردا كه همسر دیگه ای گرفتن صحبت كردی .ولی نگفتی مردی كه سرپرستی دوتا زندگی رو به عهده گرفته چرا هوس بازه .جامعه رو با زندگی خودت مقایسه میكنی حالا كه فقط دو سال خودتو مدیریت كردی هنر كردی .دو سال ..خنده دار واقعا .
بیتا سه شنبه 28 مهر 1394 ساعت 19 و 14 دقیقه و 23 ثانیه
بیماری اینه که خودت از قید بند هر حلالی رها کنی و به بیماری درون و استمناء و زنا پناه ببری و برای اعمال رفتار خودت خانمی رو به نام ازدواج فریب بدی و از همسرت بیشتر از خدا بترسی و حلال خدا رو حروم بدونی و ...... چند همسری حلال خداست مردی می تونه به یک زن اکتفا کنه ولی مردی نمی تونه پس باید بره زنا کنه باید بهش کمک کرد نه توهین کرد حلال خدا توهین نداره.
بیتا سه شنبه 28 مهر 1394 ساعت 19 و 08 دقیقه و 02 ثانیه
خانم امیر علی می دونم که بعضی رفتار ها براتون سخته پذیرش چند همسری ولی همیشه ابن امربیماری بیماری تلقی نمیشه .
امیرعلی سه شنبه 28 مهر 1394 ساعت 16 و 23 دقیقه و 56 ثانیه
آقای دکتر لطفا همه مردها رو با یه عده آدم مریض مقایسه نکنید. من خودم وقتی ازدواج کردم مدت ها عاشق همسرم بودم. به سختی بدستش آوردم. اما در دو سال اول ازدواج حتی یک بار هم رابطه جنسی نداشتیم چون همسرم از لحاظ روحی آمادگیش رو نداشت. من هم مثل اون مردهای خودخواه مریض شهوت پرست نبودم که بخوام از عشقم به عنوان ابزار جنسی برای راحت شدن خودم استفاده کنم. برای همین دو سال خودم رو مدیریت کردم. عوضش عشقمون به هم در این دو سال صد برابر شد. چون به همسرم ثابت کردم که من به خاطر تمتع جسمانی باهاش ازدواج نکردم بلکه روح هامون با هم مزدوج شدن. حالا هم اگر لحظه ای احساس کنم همسرم کوچکترین اکراهی برای ایجاد رابطه جنسی داره فق کارهایی رو انجام می دم که اون لذت می بره. می بوسمش نوازشش می کنم و...
برای همین هم هرگز به کس دیگه ای به جز همسرم عشقم و تمام هستی و زندگیم نگاه هم نمی کنم چه رسد که بخوام به ازدواج و رابطه جنسی با دیگری فکر کنم. مردانی که بویی از عشق به زن نبردن اگر ده بار هم ازدواج کنن وقتی بویی از عشق نبردن سخیف خواهند ماند. تنها تجربه عشق زمینی راه رسیدن به عشق الهی هست.


البته انکار نمی کنم که مردان وقیحی هم وجود دارند که از همون اول فقط برای شهوت رانی ازدواج می کنن و ابراز محبتشون به همسر دروغین هست. به نظرم بعد از مدتی شناخت چنین مردانی برای همسرشون راحت می شه. متاسفانه امید به عاشق شدن چنین مردانی واهی هست. زنانشون یا باید بسوزند و بسازند و به هیزی و چند همسری و وقاحت مرد تن بدهند و یا طلاق بگیرند و جانشان را آزاد کنند.

خدا را شکر که طعم عشق را به من چشاند.
یکشنبه 12 مهر 1394 ساعت 06 و 38 دقیقه و 25 ثانیه
سلام منم موافق نظرات ایشون هستم ،باید جمعیت افزاییش پیدا کنه ،درسته نظر خانم اول در ازدواج مجدد از نظر شرعی مهم نیست. ولی. اگر خانم راضی نباشن ،مشکلات زیادی در زندگی ایجاد میشه. خیلی ازاقایون نهم تن به این کار نمی دن .حتی با رضایت زن .
یکشنبه 12 مهر 1394 ساعت 06 و 12 دقیقه و 07 ثانیه
سلام منم موافق نظرات ایشون هستم ،باید جمعیت افزاییش پیدا کنه ،درسته نظر خانم اول در ازدواج مجدد از نظر شرعی مهم نیست. ولی. اگر خانم راضی نباشن ،مشکلات زیادی در زندگی ایجاد میشه. خیلی ازاقایون نهم تن به این کار نمی دن .حتی با رضایت زن .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
 
وبلاگ چندهمسری برای تبیین مسئله و آگاهی بخشی پیرامون آن به جامعه در چهارچوب شرع مقدس اسلام فعالیت میکند تا اندیشه ها و باورهای نادرست را اصلاح نماید و نظرات و تجربیات کاربران محترم را در اختیار همگان قرار دهد. برازنده شخصیت دینی هرکس به رعایت ضوابط و مقررات و اخلاق در چهارچوب شرع مقدس اسلام است. لذا خدا محوری به جای دیگر محوری پایه و اساس فعالیتهای دینی - فرهنگی ماست.
شما میتوانید از طریق ایمیل: chandhamsari@gmail.com پیامها، اطلاعات، مطالب علمی و ... و یا در خواست همسریابی خود را ارسال نمایید. و یا با شماره 09351520403 تماس بگیرید.

ذبیح خراسانی
. ذکر روزهای هفته . دانشنامه عاشورا