تبلیغات
حدیث موضوعی چند همسری (chandhamsari.ir) - اجبار یک زن در تهران به بیشرمانه ترین کار/ فقدان چند همسری
پایداری خانواده و تکثیر نسل در سایه چند همسری اسلامی از ضرورت‌های امروز ماست.
 
میدانیم تعدد زوجات طبق آیات قرآن و سنت اهلبیت (ع) جایز است، از طرفی جمعیت دختران و زنان مجرد بالای 25 سال رو به افزایش و سن ازدواج بالا رفته و نیز اقبال مردان مجرد به ازدواج کاهش یافته است شما فکر می کنید درباره دختران و زنان مجرد چه باید کرد؟
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

تاریخ روز
دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
 
 
نویسنده : ذبیح خراسانی
تاریخ : دوشنبه 20 مرداد 1393
نظرات

اجبار یک زن در تهران به بیشرمانه ترین کار

مردی شیطان صفت که با آزار و اذیت زنی بیوه از او اخاذی می‌کرد، توسط ماموران کلانتری شناسایی و به اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

هفته گذشته بود که راز ابلیس بزرگ تهران توسط قربانیش آشکار شد و قرار است این مرد به سزای اعمال شیطانی خود برسد.

17 سال پیش زن جوانی به نام «مریم» با همسرش از یکی از شهرهای استان شرقی کشور به پایتخت سفر کردند. روزهای خوبی با یکدیگر سپری می کردند، اگرچه بعضی اوقات سخت می گذشت ولی چون با یکدیگر بودند و همیشه لبخند بر لبشان بود مشکلات یکی از پس از دیگری سپری می شد.

پس از 10 سال سکونت در یکی از محلات جنوبی تهران ناگهان شوهر «مریم» به دلیل سکته قلبی جان خودش را از دست داد و مریم با دخترش که تنها یک سال داشت، تنها شد و به اجبار برای تامین هزینه های زندگی شروع به کار کرد.

«مریم» که مادری مهربان بود، همیشه به دنبال دخترش در مدرسه می رفت تا همیشه و در هر لحظه کنار او باشد تا «آزاده» (دخترش) هیچگاه نبود پدر را احساس نکند.

این روند نیز ادامه داشت تا اینکه یک روز که «مریم» به دنبال «آزاده» رفته بود، آن روز وقت تنگ بود و «مریم» باید زودتر به سرکارش بازمی گشت به همین دلیل یک تاکسی را به صورت دربست کرایه کرد.در بین راه «آزاده» که دلتنگ پدر بود از مادر خواست تا آخر هفته به سر قبر پدرشان بروند و برای شادی روحش دعایی بخوانند.

با صحبت های «آزاده»، راننده تاکسی که «ناصر» نام داشت از بیوه بودن زن جوان در داخل خودرویش با خبر شد و همانجا نقشه های شیطانی خود را طراحی کرد.

«ناصر» فردای آن روز نیمه های شب به در خانه «مریم» مراجعه کرد و با ترفندی توانست وارد خانه شود و با بستن دست و پای آزاده، مادرش را مورد آزار و اذیت قرار داد و از آنچه بر سر «مریم» آورده بود، فیلم گرفت و همین بهانه ای شد برای آزارهای مکرر این مرد شیطان صفت.

سرهنگ امید بهمنیاری رییس کلانتری 152 خانی آباد نو با اعلام این خبر، افزود: به دنبال اظهارات شاکیه مأموران ضمن ارائه آموزش های لازم با متهم قرار صوری گذاشته و زمانی که «ناصر» برای دریافت وجوه قسط به در خانه «مریم» مراجعه کرده بود، شناسایی و به کلانتری انتقال می یابد

آزار و اذیت ها ادامه داشت تا اینکه چهار ماه پیش «ناصر» خودروی گران قیمتی با اقساط ماهانه 12 میلیون ریال خریداری کرد، ولی توانایی باز پس دادن آن را نداشت به همین دلیل با ربودن «آزاده» و تهدید «مریم» او را بر آن داشت تا برای فراهم کردن مبلغ مورد نیازش دست به هر اقدام نامشروع و شنیعی بزند.

«مریم» پس از انجام خواسته های مرد شیطان صفت و باز پس گرفتن دخترش محل زندگیش را سریعا عوض کرد و به محله ای دیگر رفت، چند هفته ای گذشت و خبر از «ناصر» نداشت تا هفته گذشته که برای گرفتن کارنامه دخترش به مدرسه رفت.

هنگام بازگشت به خانه بازهم «ناصر» سد راهش شد و او را داخل خودرو کشاند و پس از آزار و اذیت، درخواست مبلغ 12 میلیون تومان وجه نقد را کرد که این بار «مریم» با مراجعه به گشت کلانتری خانی آباد نو راز بزرگترین «ابلیس» تهران را فاش کرد.

سرهنگ امید بهمنیاری رییس کلانتری 152 خانی آباد نو با اعلام این خبر، افزود: به دنبال اظهارات شاکیه مأموران ضمن ارائه آموزش های لازم با متهم قرار صوری گذاشته و زمانی که «ناصر» برای دریافت وجوه قسط به در خانه «مریم» مراجعه کرده بود، شناسایی و به کلانتری انتقال می یابد.

رییس کلانتری 152 خانی آباد نو گفت: پرونده متهم برای پیگیری ویژه بنا بر دستور قضایی به اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شده است.

بررسی حقوقی پرونده

در این ماجرای تاسف بار چند اتهام متوجه ناصر است که به بررسی هر یک از آنها می پردازیم :

زنا یا تجاوز؟

در ابتدا باید برای دادگاه ثابت شود که مریم تمایل به این کار داشته است یا خیر؟

اگر مریم تمایل به این کار داشته و با علم به آن دست به ارتکاب جرم زده باشد جرم هر دو زنا است ، حال باید دید زنای محصنه است یا غیر محصنه؟

در صورتی که ناصر هم مجرد باشد هر دو به مجازات زنای غیر محصنه محکوم می شوند حد شرعی‌ آن‌ در صورت‌ ثبوت‌ در نزد حاكم‌ شرع‌،صدضربه‌شلاق‌ در دفعه‌ اول‌ تا سوم‌ ودر دفعه‌ چهارم‌ كشتن‌است‌ و اگر ناصر متاهل بوده و مرتکب زنا شده ،زنای محصنه است و مجازاتش سنگسار می باشد.

حال اگر مریم تمایل به این کار نداشته و ناصر به زور به وی تجاوز کرده باشد جرم وی تجاوز به عنف است.

هر انسانی حق دارد در مواقع احساس خطر به دفاع از جان، مال و ناموس خود و افرادی كه دفاع از آن‌ها بر وی واجب است اقدام كند. تهدید و اخاذی هم از مواردی است كه می‌تواند برای افراد ایجاد نگرانی و خطر كند. همان طور كه می‌دانیم تهدید در لغت به معنای بیم‌دادن و ترساندن است كه عرف و قانون نیز همین تلقی را از این عنوان دارند. قانونگذار در ماده 669 قانون مجازات اسلامی درخصوص عنصر قانونی جرم، تهدید و اخاذی بیان می‌دارد «هر كس دیگری را به هر نحو تهدید به قتل یا ضررهای نفسی و شرافتی یا مالی و یا به افشای سری(رازی) نسبت به خود یا بستگان او نماید اعم از این كه به این واسطه تقاضای وجه و یا تقاضای انجام امر یا ترك فعلی را نموده و یا ننموده باشد به مجازات شلاق تا 74 ضربه یا زندان از 2 ماه تا 2 سال محكوم خواهد شد

در این ماده تهدید به قتل یا ضررهای نفسی یا شرفی یا مالی یا افشای سر(راز) نسبت به خود یا بستگان از موضوعات تهدید تلقی شده است.

آدم‌ربایی یکی دیگر از معضلاتی است که متاسفانه در کشور ما وجود دارد و افراد با انگیزه‌های متفاوتی همچون مالی، انتقام، تجاوزات جنسی، امحاء آثار جرم و ... شخص قربانی را می‌ربایند و آزادی او را سلب می‌کنند
آدم ربانی

آدم‌ربایی یکی دیگر از معضلاتی است که متاسفانه در کشور ما وجود دارد و افراد با انگیزه‌های متفاوتی همچون مالی، انتقام، تجاوزات جنسی، امحاء آثار جرم و ... شخص قربانی را می‌ربایند و آزادی او را سلب می‌کنند.

در این پرونده ناصر به منظور فراهم کردن مبلغ مورد نیازش توسط مریم دست به ربودن فرزند وی می زند.

طبق ماده 621 قانون مجازات اسلامی هرکس به قصد مطالبه وجه یا مال یا به قصد انتقام یا به هر منظور دیگر به عنف یا تهدید یا حیله یا به هر نحو دیگر شخصا" یا توسط دیگری شخصی را برباید یا مخفی کند به حبس از پنج سال تا پانزده سال محکوم خواهد شد

کیفیات تشدید مجازات در جرم آدم ربایی: طبق ماده 621 قانون مجازات اسلامی در صورتی که سن ربوده شده کمتر از 15 سال باشد یا ربودن با وسیله نقلیه انجام گیرد یا به ربوده شده آسیب جسمی یا حیثیتی وارد شود مرتکب به حداکثر مجازات تعیین شده محکوم خواهد شد.

حرف آخر...

شاید یکی از دلایل این حادثه شوم نگاه های آزار دهنده اجتماعی به زنان بیوه است. اگر چه این نگاه در گذشته بسیار بدتر بوده و اکنون نگاه معتدل تری نسبت به این زنان وجود دارد. اما هنوز هم این زنان مورد آزار نگاه ها و افکار پلید برخی مردان هواسران قرار می گیرند.

اگر ما می خواهیم جامعه ای سالم داشته باشیم، لازم است نگاه نامناسب به زنان بیوه را از بین ببریم و به فکر این زنان باشیم.

نداسادات پاکنهاد / وکیل پایه یک دادگستری / تبیان


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
چهارشنبه 19 خرداد 1395 ساعت 13 و 39 دقیقه و 43 ثانیه
چند همسری راهش نیست. باید روز قیامت پاسخگو باشید که به جای راه حل درست یه حرفی می زنید که مرد ها احساس کنند باید به اسم ثواب زن جدید بگیرن!!!!!
چهارشنبه 26 شهریور 1393 ساعت 11 و 48 دقیقه و 17 ثانیه
خیلی فکر کردی راه حل پیدا کردی،چند همسری؟؟؟
با وجود مردان هرزه زنان متاهل هم در امان نیستند،
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
پس زنان و دختران مجرد به طریق اولی در خطرند و چیزی که خطرشان را کاهش می دهد ازدواج و تشکیل خانواده است چه تک همسری یا چند همسری. هم عقل این را می پذیرد و هم دین اسلام آن را تبیین نموده است.
به سهیل پنجشنبه 20 شهریور 1393 ساعت 11 و 30 دقیقه و 24 ثانیه
چرا توهین می کنی؟ به نظرم بیش ازاندازه شکاکی .اگه زن نیستی والکی اسم مرد(سهیل) انتخاب نکردی شما جزو اون مردایی هستی که اختلال شخصیت دارن وبسیاربسیارشکاک،خیلی زنهاشون رو زیر نظر می گیرند. واینجور مردا بالطبع هرگز نمی تونن زن دوم بگیرند چون بدلیل تقسیم اوقات عنان نظارت دائمی ازدستشون درمی ره. خدا همه بیماران رو شفابده
چهارشنبه 19 شهریور 1393 ساعت 20 و 38 دقیقه و 04 ثانیه
آقا محمد اون زن شریک گناه مرد نیست چون خدا به مرد گفته چشمش رو حفظ کنه چون همیشه این مدل زنها بوده اند و خواهند بود؟
کجای اسلام آمده که پیامبر همه زنان را مجبور به داشتن حجاب کرد؟ مگر کافر و بی دین و مسیحی و یهودی و غیره و غیره در میان جامعه اسلامی زمان پیامبر و علی نبود؟ یک روایت بیاورید که آنها کشی را اجبار به حجاب کرده باشند و داشتن حجاب در آن جامعه ضروری شمرده شده باشد.

ولی حفظ نگاه مردان عین قرآن است و به گناه افتادن پیر و جوان با دیدن زنان از گناه بی حیایی و چشم ناچاکی خودشان است.

ذبیح خراسانی پاسخ داد:
پیامبر وظیفه داشت همه را دعوت به اسلام کند. وقتی اسلام هست همه باید پیرو اسلام باشند اما آنها زیر بار اسلام نرفتند و همان که بودند باقی ماندند و این نپذیرفتن دعوت رسول اکرم یک جریان است که ادامه دارد
یکشنبه 9 شهریور 1393 ساعت 19 و 58 دقیقه و 38 ثانیه
چی جوابای ناپخته ونامعقولی میده ذبیح خان آدم یاد ملاهای بیسواد روضه خونی میفته که مخ چندتا زن بیسواد رو میخورن وچندتا احکام حیض ونفاس میگن خب تو که یاد نداری از دین دفاع کنی چه اجباریه خودتو مچل کنی وبلاگ درست کنی کسی وبلاگ میزنه که واسه موضوعش اطلاعات مختصر داره تو هنوز تو شرعی نبودن ازدواج مخفی موندی میخوای فرهنگ سازی هم بکنی خدا پدر هما خانم رو بیامرزه بهت گفت تا خانمها نیومدن اعتراض کنن خودتو اصلاح کن ولی مرد نادونی بودی که گوش نکردی وحالا مجبوری به جای جواب دادن فرار کنی مخفی بشی بسه دیگه خودتو بیشتر از این خراب نکن دین وقرآن رو هم به بازی نگیر مرد فیلمهای مخفی
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
ما نخواستیم جواب شما را بدهیم بلکه فقط حرف خود شما را از آینه دلمان به سوی شما منعکس کردیم که ظاهرا براتون دلکوری ایجاد شد، هرچه برای خود می پسندید برای دیگران هم بپسندید تا دلکوری نگیرید.ما خواهر و برادر دینی هستیم. نباید اینگونه مطالب را از زاویه تعصب و کینه توزی مطرح نمایید. می بینید که چقدر بد هست. این فقط پاسخ یک بار از چندین ماه تکرار اهانت بود. آن هم سخن خود مخاطب.
خواهشم اینه بیشتر به مسائل پیرامون چند همسری بپردازید چه مخالف و چه موافق. از طرح مسائل شخصی پرهیز شود.
میوه ممنوعه یکشنبه 2 شهریور 1393 ساعت 23 و 21 دقیقه و 14 ثانیه


آره واقعا!!!
واسه همینه که سر این زنای گناهکار واجبه که زن دوم بیارن!!! نه؟
اون حکم خدا که افتاد رو زمین ترکید!!!
این یکی رو دریافتیم؟
میوه ممنوعه شنبه 1 شهریور 1393 ساعت 21 و 53 دقیقه و 29 ثانیه
محمدخان، کدوم تولیدی لباسی رو سراغ دارین که زن مالکش باشه؟
همه اینمدها رو و صنعت لباس رو مردها به دست دارن و میچرخونن!
همه شونو!!! جهنمو مردا دارن پر میکنن!!! از خودشون و از زنهایی که به راه اینهاس!

مردهایی که بزور چادر از سر زنشون در میارن که امل و عقب افتاده به نظر نیان!!!
مردایی که زنشونو به هزاران تیغ جراحی میسپارن که کم نیارن از ستاره های هالیودی و...!!! و تابلو کنن تو خیابون و پز بدن باهاش!!!
انگار با ماشینشون دارن پز میدن!!!
با گوشیشون!!!
حالا با زنشون!!!
این مردایی که زنهای ساده پوش خودشونو تحقیر میکنن و دنبال دختران گل منگولی و 80 درصدی راه میفتن!!!!
بله آقا!!!
جهنم داره پر میشه!!! اونم خیلی ساده!!!
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
ومن یعمل مثقال ذرة شراً یره
فرق نمی کند که این ذره گناه مال مرد باشد یا زن بلکه هر کس مسئول اعمال خودش است وَلَا تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَىٰ.
اگر زن به گناه راضی نباشد امر خدا را زمین نمی زند و دستور شوهرش که تخلف و معصیت خداست را بگیرد.
محمد شنبه 1 شهریور 1393 ساعت 13 و 05 دقیقه و 02 ثانیه
ساده ترین راه برای رفتن به جهنم
محمد شنبه 1 شهریور 1393 ساعت 12 و 57 دقیقه و 17 ثانیه
جالب است داستان یک مرد شیطان صفت باعث این همه واکنش خانمها می شود. ولی دختران و زنانی که متاسفانه کم هم نیستند و نوکری شیطان را می کنند تا مزد شان جهنم باشد اینهمه مورد واکنش قرار نمی گیرند. این زنها با عدم توجه به فرامین الهی در مورد رعایت حجاب و پوشش باعث تحریک جوانها (و حتی مسن تر ها) و خارج شدن بسیاری از جوانان از مسیر دین می شوند. و برای خودشان هیچ گناهی هم متصور نیستند. آیا دختر یا زنی که با پوشیدن ساپورت یا مانتوی تنگ و مهیج در گناه جوانی که به هر علت توان ازدواج ندارد یا حتی مرد متاهلی که همسرش به دلیل بالا رفتن سن و زایمان اندام مانکنی آن دختر یا زن را ندارد و به گناه می افتند شریک نیست.
زنهای بی پناه که حق زندگی تنها را در جامعه ای که مردان به چند همسری می اندیشند ندارند... تف به ذات چنین مردانی جمعه 31 مرداد 1393 ساعت 16 و 45 دقیقه و 43 ثانیه
حالا اگر این رد مدعی بشه که این زن مظلوم رو صیغه کرده و برای ادعای خودش شاهدهای دروغین بتراشه.... تکلیف اون زن بدبخت آزار دیده و رنج کشیده چیه؟؟؟؟ که در جامعه ای زندگی می کنه که مردهاش به خودشون اجازه می دن به یه زن تنها طمع کنن و وقتی اون تمایلی به ازدواج نداره دور و برش بپلکن و به زور هم شده ازش کام بگیرن.... از همین رذل هایی که با یک زن سیر نمی شن.....
دقیقتر بخون صاحب وبلاگ پرغرض و مرض جمعه 31 مرداد 1393 ساعت 16 و 42 دقیقه و 14 ثانیه
پس هرزگی مردهای عوضی هست که نمی گذارن یه زن تنها راحت زندگی کنه و زنهای خوب و سالم بر عکس ادعای شما دنبال شوهر نیستن .... چه برسه اینکه بخوان زن دوم بشن و آوار بشن روی زندگی یه زن مظلوم از همه جا بی خبر که تنها گناهش هرزگی شوهرشه......
میوه ممنوعه چهارشنبه 22 مرداد 1393 ساعت 20 و 03 دقیقه و 16 ثانیه
به نظرتون چرا در مورد داستاان مریم، جرم زنا رو برشمردن؟

شاید ناصر قصه که مردی است از غیور مردان این سرزمین!!!! به این زن نزدیک شده!!! و این خیال ازدواج رو در سر اون انداخته و بعد ازش سواستفاده کرده!!!
بدون عقد!
شاید مریم واقعا برا ازدواج بهش فکر میکرده اول کار!! اما دیده زهی خیال باطل!!!!
این مرد هم مثل همه بقیه مردهای دیگه نر هست!!!!
و بلکم بدتر!!!

شما مرد ندارین!!!عادلش بماند!!!
محمد چهارشنبه 22 مرداد 1393 ساعت 14 و 09 دقیقه و 06 ثانیه
منظور من این نیست که زن به سراغ مرد می رود بلکه از نظر فیزیکی و جسمی اگر مقایسه کنید با مثالهایی که برای روشن شدن مطلب قبلا زده ام متوجه منظور من می شوید. همچنین همانطور که قبلا گفته ام بی بندو باری و بد حجابی و بی حجابی زن می تواند باعث اختلاف و نزاع و حتی از هم پاشیده شدن زندگی سایر خانواده ها بشود ولی در مورد مرد چنین نیست
سحر سه شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 16 و 53 دقیقه و 20 ثانیه
یکی از دوستام که خانم محجبه ای هست برام تعریف می کرد با همسرش سوار مترو بودند...یک خانم بد حجاب جلوشون نشسته بود....مترو تو یک قسمت مسیر وارد یه تونل میشه....این خانم بزک کرده به شوهر دوستم میگه...ایوا من خیلی میترسم از تونلو شروع میکنه به توضیح دادن ترسش و شدتش به همسر دوستم....
یکی از راه هایی که باعث میشه نظر مرد به زنی جلب بشه اینه که مرد متوجه بشه زنی نیاز به حمایت یا کمکی داره...به هر حال اینم یک روشیه دیگه
حالا بر فرض قبول کنیم که اون زن راست می گفت و می ترسید...شوهر دوستم چی کارمی خواست بکنه مثلا!!!!بگه مثلا دستتو بده بهم عزیزم تا نترسی.مثلا به دوستم می گفت می ترسم نمی شد..بله بعضی زنا چشم دیدن زن محجبه خوش بختو کنار یه جون رعنا ندارن
از این نمونه ها زیاده بخوام بگم
نمیدونم چرا به هر نحوی زن بیوه رو اینقدر بی کس جلوه میدین...یعنی اونا پدر مادر خواهر برادر زاده و خواهر زاده ندارن...و یا حتی یه همسایه خوب که حواسش به اون خانم باشه!!!
بله هستند زنای تنها که ممکنه هیچ کسی رو نداشته باشند و شرایط طوری باشه که با همسایه ها هم رابطه نداشته باشند.ولی این بنده های خدا تعداد محدودی هستند...این بزرگ نمایی و مظلوم نماییتون به چه معنا می تونه باشه!!!؟؟؟؟
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
اولا مظلوم نمایی نیست بلکه یک واقعیت است.زن بیش از نیمی از وجودش را عاطفه و مهر و مهحبت و احساس و لطافت است بر خلاف مرد که وجودش با نزمختی و پذیرش مسولیتهای سنگین زندگی استکه معمولا در توان زن نیست و اینها در کنار یکدیگر مکمل هم هستند.گاهی با یک عنصر زن و گاهی با چند عنصر زن کمال یکدیگر را تشکیل میدهندچیزی شبیه ترکیبات مولکولی آب و ... .و موارد عقلی دیگرو از طرفی سفارش پیامبر گرامی خدا ص نسبت به مهرورزی با بیوه زنان و همچین جوازات قرانی که حدود ده آیه در قرآن راجع به تعدد زوجات است و از طرفی فواید زیادی که سود آن برای همه جامعه است ما را بر این امر استوار میسازد.
ستاره سه شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 12 و 21 دقیقه و 19 ثانیه
این جرایم کلا برای زنها اتفاق میفته.
زن بیوه ای که پیش پدرش زندگی می کنه، کمتر اتفاق براش میفته این جور اتفاقات برای زنان و دخترانی میفته که تنها زندگی می کنند، و یا خانواده های منسجمی ندارند،
و برای دخترانی که پدر دارند، بخاطر پدرانشون کمتر توی خیابان هستند، و به ندرت این اتفاقات براشون میفته چون پدرشون مواظبشونه.
ولی از زن بیوه ای تنها زندگی می کنه کسی نیست که مراقبش باشه.
اثر سه شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 10 و 26 دقیقه و 56 ثانیه
ستاره جان این اتفاق اکثرا برای دختران منجر به قتل و یا خودکشی می شود. چون دختر نمی تواند با پدر راحت باشد .
ولی زن بیوه هم پدر دارد.
ستاره سه شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 00 و 16 دقیقه و 06 ثانیه
سلام به خانم های محترم!
بعد از مدتها دوباره اومدم ببینم اینجا چه خبره....!
خوبید همه؟ خوشحالم هنوز هستید همچنان سرزنده اید و بحث می کنید...

میخواستم یه چیز بگم، و با مریم هم دردی می کنم.
می دونید حاج آقا راست می گن، اگه مریم خانم این همه سال تنها نبود و یک مردی بالای سرش بود هیچ وقت مرد دیگه ای بهش تجاوز نمی کرد.
شورا خانم هم درست می گن مشکلش جنسی نبود بلکه بی حامی بودن مریم مشکل بود.
میدونید اگه برای یک زن متأهل اتفاقی بیفته همون زمان بهش سخت میگذره و بعدا کنترل می کنه و سعی می کنه به شوهرش تکیه کنه، یا اگر اتفاقی برای یک دختر مجرد میفته، خیالش راحته که یه پدر بالای سرشه،
ولی یک زن تنهای بیوه اگر اتفاقی براش بیفته کسی نیست کمکش کنه و همیشه از اینکه داخل جامعه دیده بشه می ترسه. واقعا خیلی سخته اون هم با داشتن یک فرزند دختر، که جز این مادر هیچ کس دیگه ای رو نداره.
میوه ممنوعه دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 22 و 41 دقیقه و 04 ثانیه
عرض نیاز* اصلاحیه!
میوه ممنوعه دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 19 و 08 دقیقه و 35 ثانیه
چند وقت پیش مردی رو در محدوده غرب تهران دستگیر کردند که به بهانه سرویس مدرسه دختران 11-13 ساله رو مورد آزار و اذیت قرار داده بود!

ببخشید این دختر بچه ها خطرناک بودن؟!!!!

تو کله بعضیا چیه؟

زن بیوه خطرناکه؟ که مورد تجاوز داستان شما واقع شده؟
یا مردان جامعه اسلامی شما وحشی تر و دریده تر و گربه صفت تر شده ان؟

وقتی مرد نداری.... نر داری!!!!

تا حالا خوندین زنی به مردی تجاوز کنه؟ به غیر از زلیخا خانوم!!

اون همه زنی که خفاش شب قربانی کرد چی بودن؟
زنانی حتی مادرانی 40 -50 سال!!!
این همه جسدهای سوخته ، مثله و یا نیمه دفن شده!!!زنانی که در حوالی تهران و شهرک های تهران پیدا میشن! نتیجه چیه؟

کسی اینجا تو نیرو انتظامی آشنا داره؟

تازه اینا که قتله!!!

کدوم زنی وجود داره که بتونه ادعا کنه تو مترو و تاکسی انگولکش نکردن؟
تو خیابون بهش نمالوندن؟
تو کوچه شدید یا خفیف خفت نشده؟
در خیابان بهش متلک و تیکه و توهین پرتاب نشده؟


آیا زنان و دختران هستن که خطرناکن؟

تا حالا نمیدونستم گنجیشک عقاب میخوره!!!

سحر دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 59 دقیقه و 45 ثانیه
شو را جان واقعا پیامبران چه سختی هایی کشیدند تا مردم هدایت شوند.ما که یک هزارم آنها تلاش نمی کنیم ...واقعا سخته با انسان لجوج که دم از ایمان می زنه و مدام از این شاخه به اون شاخه می پره بحث کرد.خدا قوت عزیزم...برو به سلامت
شورا دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 51 دقیقه و 26 ثانیه
سحر خانم جالب است بی نام وبا هزار نام می آیند ومیخواهند جواب دهیم ومیگویند زود باش جواب بده .وخودشان در موقع سوالات ما محو میشوند .
ما یكی هستیم واماری كه نمیدانم منظورشان چیست در می اورند و... شما به سوالات ما جواب دهید فكر كنین ما همه یك نفریم .خودتان مگر نمی فرمایید به اسم ها كاری نداشته باشیداسامی مستعار است
با جماعتی درگیریم به مولا در جامعه من بروم فعلا خدانگهدار عزیز گرامی .
سحر دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 45 دقیقه و 09 ثانیه
خطر مرد خراب در این است که حتی اگر زنی محجوب هم باشد از شرش در امان نیست.شاهد مثال دوست متاهل و محجبه بنده...صبح که در خیابان راهی دانشگاه بود یک نر وحشی به مدت چند دقیقه او را گیر می اندازد و مورد آزارو اذیت جنسی قرار میدهد.
اما خطر زن خراب فقط برای مرد کم ایمان است و مرد خدا ترس واقعی از شرش در امان است
شورا دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 39 دقیقه و 18 ثانیه
صفحه حوادث روزنامه را پر میكند درست است ؟یا میرود دنبال كار وپول تا از غافله عقب نماند ؟با كدام سرمایه پدرش كه گرفتار 4 زن وخورد وخوراك آنهاست ؟چه كند ؟غیر از این است كه راه آسان فعلی را بر میگزیند .تجاوز به همسران پدران
پس بهتر نیست همان مخارج صرف تشكیل خانواده برای او شود ومرد متاهل بدون اجر دنیوی كه خودتان می فرمایید از آن انصراف میدهد در تعدد زوجات اجر اخروی برای خود ذخیره كند ؟
شورا دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 34 دقیقه و 39 ثانیه
محمد آقا شما خطر زن را زیاد میدانید اگر زنان خطر آفرین با كمك شما جمع شوند ومزدوج . پسران آزاد دیگر خطری برای جامعه محسوب نمیشوند .؟

شما خودتان مردید ومیدانید كه در پاركی كه شما مثلا با چهار زن خود را ه میروید برفرض جمع شدن زنان به دست مردان متاهل به پسر مجرد چه میگذرد او مرد نیست شهوت ندارد او دیر نشین است ؟
خوب او هم تحریك میشود .پول ندارد عرضه ندارد شهوت هم دارد بیش از مرد متاهل مسن
چه میكند ؟
شورا دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 26 دقیقه و 32 ثانیه
محمد آقا خطر در كمین همه است جنسیت نمی شناسد .چون شیطان برای گول زدن هر دو جنس ماموریت گرفت .
اما زن به گفته خودتان تمایلات جنسی محدود دارد وبیشتر نیاز حمایتی ولی مردان خیر در حوادث مردان ماجرا ساز حمله كنند متجاوز هستند .اما زنان هم مقصر نیستند كه خود را بر سر راه این شیادان قرار میدهند وبا وجود تلنگر جامعه باز فكر میكنند به مراد خود رسیده اند .
دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 23 دقیقه و 05 ثانیه
دكتر قلابی وهمه حوادث پایین وبلاگ

آیا اینها نتیجه نبودن چند همسری در جامعه است ؟اگر قرار است با ازدواج این دختران حس تجاوز بیمار گونه این مردان فروكش كند وحكم الهی جاری شود ومردمتاهل به نیاز جنسی سر ریز خود برسند .دیگر نص قرآن كریم اجرا شده است ؟
زندگی چندهمسری یعنی بستن منفذ نشتی مردان ؟
برادر من كه این ماجرا وپستها را میگذارید .مسملا آنچه میتواند مشكل جامعه را حل كند اول ایمان است ودوم رفع فقر است وسوم اقتدار قانون وثبات آن در جامعه .
نه چندهمسری به طریقه رایج تجاوزمردان متاهل وعقد شدن گول زدن وعقد شدن عاشق شدن وعقد شدن مخفی شدن وعقد شدن .اینها راه حل منطقی نیست .مشكل بی ثباتی خانواده است در عدم توانایی ازدواج های به موقع .برای حل ان باید فكر كرد نه برای ارضای میل وهوس زیادی مردمتاهل بیمار
محمد دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 10 دقیقه و 38 ثانیه
خانم سحر و شورا بر خلاف نظر شما من معتقدم زن آزاد بسیار خطرناکتر است. دلایلم را هم قبلا آورده ام.
ثریا دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 04 دقیقه و 22 ثانیه
اگر برای محمد هدف از گذاشتن این پست را توضیح نمی دادند من عمرا متوجه می شدم .
خیلی جالبه . مرد هوسرانی که به یک زن بیوه رحم نکرده . محمد خان باز هم میگید زنان و دختران برای جامعه خطرناکترن ؟
نویسندگان لطفا حوادثی که به دلیل چند همسری یا خیانت رخ داده هم بگذارید . ناصر محمد خانی و شهلا و لاله و ...
دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 01 دقیقه و 20 ثانیه
این موضوع بود
دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 17 و 00 دقیقه و 40 ثانیه
سوء استفاده مرد متاهل از دختران
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
 
 
وبلاگ چندهمسری برای تبیین مسئله و آگاهی بخشی پیرامون آن به جامعه در چهارچوب شرع مقدس اسلام فعالیت میکند تا اندیشه ها و باورهای نادرست را اصلاح نماید و نظرات و تجربیات کاربران محترم را در اختیار همگان قرار دهد. برازنده شخصیت دینی هرکس به رعایت ضوابط و مقررات و اخلاق در چهارچوب شرع مقدس اسلام است. لذا خدا محوری به جای دیگر محوری پایه و اساس فعالیتهای دینی - فرهنگی ماست.
شما میتوانید از طریق ایمیل: chandhamsari@gmail.com پیامها، اطلاعات، مطالب علمی و ... و یا در خواست همسریابی خود را ارسال نمایید. و یا با شماره 09351520403 تماس بگیرید.

ذبیح خراسانی
. ذکر روزهای هفته . دانشنامه عاشورا