تبلیغات
حدیث موضوعی چند همسری (chandhamsari.ir) - برای مردان آره برای زن نه؟!
پایداری خانواده و تکثیر نسل در سایه چند همسری اسلامی از ضرورت‌های امروز ماست.
 
میدانیم تعدد زوجات طبق آیات قرآن و سنت اهلبیت (ع) جایز است، از طرفی جمعیت دختران و زنان مجرد بالای 25 سال رو به افزایش و سن ازدواج بالا رفته و نیز اقبال مردان مجرد به ازدواج کاهش یافته است شما فکر می کنید درباره دختران و زنان مجرد چه باید کرد؟
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

تاریخ روز
دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
 
 
نویسنده : حسین تبریزی
تاریخ : یکشنبه 19 مرداد 1393
نظرات
زهرا
من بارها این سوال را همه جا پرسیده ام ولی جواب نگرفتم چرا باید مردها چند همسر اختیار کنند خب زنها چند تا شوهر داشته باشند!

لطفا بحث جنسیت و تنوع را پیش نکشید و پاسخ قانع کننده دهید.

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ثنا پنجشنبه 8 بهمن 1394 ساعت 17 و 24 دقیقه و 14 ثانیه
خوب راست می گه دیگه الکی می گین چند شوهری با طبیعت زن سازگار نیست. بی زحمت حکم مردسالارانه دروغین من درآوردی سنگسار رو بردارین اونوقت می بینین که زنهایی که طالب چند شوهری هستن خیلی بیشتر از مردانی است که طالب چند زنی هستند. همین حالا با این قوانین سختگیرانه بیشتر زن هایی که می شناسم در کنار شوهر چند دوست پسر دارند و با همه شون هم رابطه جنسی دارن. دخترها هم که از اول چند تا دوست پسر دارن ولی اغلبشون به خاطر سنت های مسخره روابط جنسیشون با پسرها کامل نیست.
پس چرا اینقدر دروغ می گین که چند شوهری طبیعت زن نیست
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
با این شیوه های شیطانی و رواج فمینیسم و فرهنگ مبتذل غرب از طریق ماهواره ها برای کنار گذاشتن قران و عمل کردن به فرامین ماهواره ای و فضاهای سایبری مبتذل غربی، همین حرف شما درسته. کما اینکه حرف اولتون به معنای دور انداختن قرآن بود و حرف دومتون تن دادن به ابتذال!!
عیبی نداره شما سخن ما را نپذیرید
ما مهذب و مؤدب می شویم و امر خدا و اهل بیت علیهم السلام را روی چشمانمان می گذاریم و شما مبتذل بشوید و تا خرخره در اوج لذات شیطانی خود غوطه ور باشید و کیف دنیا کنید!!

اگر شما راست گفته باشید که اصلا درست نیست، ما در دنیا خود را بی خودی به زحمت انداختیم اما در آخرت بی بهره نخواهیم بود.
اما اگر ما درست گفته باشیم که همینطور هم هست، ما در آخرت مأجوریم و شما در خسران.
فتأمل.
سه شنبه 5 اسفند 1393 ساعت 15 و 25 دقیقه و 21 ثانیه
رویا می شه توضیح بدید احکام شرعی وقتی برای دختر آزادی به بار می آورد چرا سم و خطرناک می شود ولی وقتی برای مرد آزادی می آورد نوش داروست؟
اگر احساسات شخص شما با داشتن رابطه شرعی در سنین پایین با چند پسر جریحه دار می شود مشکل شماست. دختران چرا باید به پای اعتقادات و احساسات مضحک شما بسوزند؟
من از پدرم متنفرم چون اجازه داشتن روابط آزادی شرعی در سنینی که من نیاز به آن داشتم را نداد و باری از گناه بر دوش من گذاشت که پای پل صراط حتما جلوی او را خواهم گرفت و به خدا شکایت خواهم کرد که مرا از حق طبیعی خودم برای ارتباط مشروع با پسران همسن و سال بازداشت در صوتی که دختران غیر مذهبی همسن و سال من با تعداد زیادی از پسران ارتباط داشتند و در پایان بهترین و وفادارترین شوهران را بدست آوردند و در پایان نصیب من یک مردک مومن احمق کثیف است که فکر می کند در سایه دین هر کثافت کاری که بخواهد می تواند بکند و روابط متعدد داشته باشد. روز و شب آرزو می کنم از دست این مردک کثیف رها شوم. حاضرم تا آخر عمر در تنهایی و عزلت بگذرانم ولی حقارت زندگی با چنین مردکی که دنبال تجدید فراش است را از خودم دور کنم. اگر روابط شرعی متعدد خوب است من چرا نداشته باشم؟
سه شنبه 5 اسفند 1393 ساعت 15 و 14 دقیقه و 22 ثانیه
اگر به فرض محال زنها ذاتا تک همسر هستند دیگر این همه بگیر و ببند و سنگسار برای چیست؟ چرا اسلام به زنها حق انتخاب نداده است؟ اگر اسلام به هر دو جنس حق چند همسری می داد و فقط مردها به سراغ چند همسری می رفتند نسبت دادن یک حکم غیر منصفانه به طبیعت زن قابل قبول بود. ولی واقعیت زندگی بشر دقیقا برعکس است. با وجود اینکه مردان مسلمان مجاز چند همسری بودند در طول تاریخ اغلب مردان تک همسر بوده اند و به هیچ طریقی سراغ زن دیگری نرفته اند. از آن سو با این همه بگیر و ببند و حرام و سنگسار تعداد زیادی از زنان مسلمان حتی از نوع مومن و چادری به سراغ رابطه با مردی غیر از شوهر رفته اند. این یعنی تمام استدلال های افراد مغز نخودی مثل صاحبان این وبلاگ پشم.
جالب است که زنان همیشه حرف مردان را کشک هم حساب نکرده اند. همین زن های ایران زمانی که می خواستند به زور حجاب از سرشان بردارند آن را حفظ کردند و حالا که می خواهند به زور حجاب بر سرشان کنند با سیاس و ذره رذه حجاب را از خود دور می کنند.
به خود بیایید دشمنی مردها و آخوندها با سبک زندگی زنان و سعی در تغییر آنها همواره به نفع زنان و به ضرر مردان بوده است.
اگر می خواهید همین یک ذره آزادی را هم از مردهای بیچاره بگیرید بفرمایید این گوی این میدان .... ببینیم با این تبلیغات مضحک که به راه انداته اید قبح چند همسری می ریزید یا قبح تکفیر چند همسری خواهد ریخت. تعجب نخواهم کرد اگر 20 سال بعد مردان را به جرم چند همسری بالای دار بفرستند.
مادر35 دوشنبه 8 دی 1393 ساعت 01 و 15 دقیقه و 46 ثانیه
زنان دهه 60-50اینطور بودن قدرمان راندانستید حالا سزاش را می کشید خیانت زنان بخاطر خیانت وعدم توجه و رابطه با شوهزشان زیادشده مردها نمیتوانم مجبور کرد رابطه برقرار کنند
شنبه 29 آذر 1393 ساعت 22 و 18 دقیقه و 31 ثانیه
ایت الله مکارم در تفسیر نمونه ذیل آیه 3 سوره نساء علتو فلسفه تک همسری زنان را بیان فرمودند مراجعه بفرمایید
لیلا شنبه 22 شهریور 1393 ساعت 23 و 05 دقیقه و 39 ثانیه
سلام زهرا
پلوگاموس و منوگاموس را در روانشناسی مطالعه کن جواب میگیری
محمد دوشنبه 17 شهریور 1393 ساعت 16 و 00 دقیقه و 37 ثانیه
آفرین به خانم رویا کاملا با نظر شما موافقم.
خداوند اجرتان دهد.
رویا سه شنبه 4 شهریور 1393 ساعت 12 و 32 دقیقه و 33 ثانیه
بینام جان!

وقتی گفته میشه که خانم ها طبع تک همسری دارند، یعنی بیشتر دوست دارند که تمام عمرشان را با یک همسر بگذرانند... اکثرشان هم کمتر بعد از همسر قبلیشان تصمیم به ازدواج مجدد می گیرند. جون یاد و خاطرات همسری قبلیشان هنوز آنها را رها نکرده است.... شاید بعد از گذشت مدت طولانی دوباره تصمیم بگیرند ازدواج کنند.
اینکه دختران و پسران جوان روابط شرعی چناکه شما فرمودید داشته باشند، شاید به پسران لطمه ای وارد نکند... ولی روح و احساسات یک دختر را که با چندین پسر ارتباط (حتی شرعی) هم داشته است جریجه دار می کند... اگر روابط دختران و پسران تا حد شرعی شان در جامعه عام ترویج شود، میدانید چه نتایج زیانباری خواهیم داشت...؟
شما این مسأله را چرا با مسأله چند همسری مقایسه می کنید که چند همسری برای از بین بردن این چنین روابط است. ولی آزاد کردن روابط دختران و پسران فساد را در جامعه زیاد می کند...
اگر چند همسری قبحش را از دست بدهد... جوانان زودتر به فکر ازدواج می افتند.... بخصوص پسران که اگر سریع نجنبند و موقعیتشان را در جامعه تثبیت نکنند، مجبور خواهند شد دیرتر ازدواج کنند و دختران جوان مورد علاقه شان را از دست خواهند داد...
اثر دوشنبه 3 شهریور 1393 ساعت 19 و 39 دقیقه و 26 ثانیه
هر کسی به اندازه عقل خودش حرف میزنه.
ازدواج و زندگی تاهل شده عقده بازی چشم رو هم چشمی بی بند و باری .
بی نام عزیز این واقعیت رو قبول کن مشکل اینجاست زنها با هم جنس خودشون مشکل دارن ولی اقایون پشت هم هستند . خوب وقتی زن متاهلی میره خوشگذرونی با جوون مردم عاقبش چی میشه؟ نابودی. حلال رو خانم ها هستند که حروم میکنند. خودشون هم با حروم دست و پنجه می زنند .
جمعه 31 مرداد 1393 ساعت 23 و 12 دقیقه و 18 ثانیه
هرکس واسه زنی دام بندازه روزی میرسه که مردا زن وخواهر ومادرشو تو دام میندازن چون دیگه رسم وآیین مردم شده
مادر یائسه خودش بی نیاز به عده میره صیغه بازی وبه پسرش میگه بابات ذاتش چندهمسریه یا منخدا کجا گفته خودش راه رو باز گذاشته احکامش رو هم گفته
ساجده جمعه 31 مرداد 1393 ساعت 17 و 26 دقیقه و 29 ثانیه
وقتی 80 درصد دختران دبیرستانی طبق تحقیقی که دکتر گلزاری به مجلس ارائه کرده قبل از 18 سلگی تجربه دوست پسرهای متعدد داشتن که اغلب بعد از 2 سال به رابطه جنسی در سطوح مختلف منجر شده... چطور باید باور کنیم که طبع زن تک همسری است؟!!!!

شاید طبع فقط 20 درصد زنان تک همسری است...
جمعه 31 مرداد 1393 ساعت 17 و 21 دقیقه و 56 ثانیه
زهرا می بینی زهرا حرف های مزخرف تکراری... توقع شنیدن حرف معقول از اینها نداشته باشه.....آقایی که می گی خلقت زن بر تک همسری هست تو قید و اجبار تک همسری رو از روی زنها بردار ببینم اون موقع زن ها بیشتر سراغ چند همسری می رن یا مردها..... یه سری به ادگاه ها بزن ببین الان با این همه سختگیری و سنگسار و بگیر و ببند زنهای متاهل بیشتر سراغ معشوقه و دوست پسر می رن یا نه.... وقتی اعتماد زنها از وفاداری شوهرشون صلب بشه در تور کردن مردهای متعددو داشتن لذت همبسری با پسران جوانتر از خودشون خیلی از مردها حریصتر هستند و پول بهتر و بیشتری هم خرج می کنن.....

اگر چند همسری برای مرد و زن حلال باشه و زنها سراغش نرن(در صورتی که حالا با وجود حرام بودن سراغش می رن) اون موقع باور می کردیم که فطرت زن تک همسری هست... الان که بیشتر شبیه یه شوخی مسخره خنده دار هست...

چطور زن یائسه می تونه بدون حتی یک لحظه عده گرفتن با مردهای متعدد کاملا حلال همبستر بشه؟! آیا مردهای نبال چند همسری کار این زنان رو هم مثل چند همسری تایید می کنن و تاکید بر حلال خدا دارن؟ یا این کار رو مساوی روسپیگری می دونن و برای مادر و خواهر و دخترشون بد می دونن؟؟؟؟

مگر نه اینکه زنان و دختران مجرد در رابطه محدود می تونن بدون یک لحظه عده نگهداشتن کاملا حلال می تونن با پسرها و مردهای متعدد سکس ناقص داشته باشن.... آیا این کار رو پسندیده و ثواب و شایسته می دونید و دختران و خواهرانتون رو به این عمل توصیه می کنید؟! یا اگر بفهمید دختر و خواهرتون می خواد صیغه مردها و پسرهای متعدد که نه حتی یک پسر به عنوان دوست پسرش با رعایت تمام موازین شرعی و حفظ باکرگی بشه آیا تشویقش می کنید یا عصبانی می شید؟!

آقایون تا وقتی به آزادیهای شرعی دختران و زنان خودتون به چشم تحقیر نگاه می کنید... اگر حتی فکر چند همسری هم به مغزتون خطور کنه یک موجود رذل پست خودخواهید که از احکام خدا فقط می خواید برای کامجویی خودتون استفاده کنید ... نشانه دقیق بی ایمانی و خودخواهی شما هم همین محرومت خواهی شما برای مادر و خواهر و دختر و همسرتون در امور جنسی هست.... پس محرومیت خواهی زنان هم برای پنین مردان و شوهرانی کاملا طبیعیه.......
بی نام پنجشنبه 30 مرداد 1393 ساعت 11 و 27 دقیقه و 41 ثانیه
چرا فكر می كنین این شمایین كه كشور رو سر پا نگه داشتین؟ این یه روند طبیعه تاریخه. این خداست كه هر كسی رو بخواد میاره، حكومتش رو برقرار می كنه و هر وقت هم بخواد به كل از روی زمین محوش می كنه با یه زلزله، یه سیل یا به كمك بقیه آدمها. بچسبید به آخرتتون و با این مزخرفات نابودش نكنین. شما هیچ غلطی برای دنیا نمی تونین بكنین، مردین درست زندگی كنین. آدم باشین. كسی از دستتون در عذاب و اذیت نباشه. بقیه اش رو بسپارین به خدا
بی نام پنجشنبه 30 مرداد 1393 ساعت 11 و 19 دقیقه و 26 ثانیه
این حرفا مطرح كردنش مسخره است. مردی بخواد زن دوم بگیره بره بگیره< خودش می دونه با زن اولش و خدای خودش. من یه زنم وقتی این وبلاگ رو اتفاقی دیدم تمام وجودم پر شد از نفرت از مردها. چرا باید تو جامعه ما از بچهگی فكرمون رو با این مسائل مسموم كنن. همه جا می شینن راجع به این موضوع بحث می كنن. شده نقطه ضعف اسلام. چرا هر غلطی می كنین دنبال یه توجیه و دلیل تراشی هستین. مردشین می تونین مسئولیت یه زن و خانواده دیگه رو بپذیرین بسم الله. شا تو یه زنش هم موندین. برین پیدا كنین یه مردی و كه نناله از سنگینی هزینه های یه خانواده. زنه سگ دو بزنه دوش به دوش شوهرش كار كنه خونه بخرن< ماشین بخرن، بعد مرده یادش بره اینارو از كجا داره سریع احساس برش دار كه می تونه یه زن دیگه رو هم تامین كنه بعد همون زندگی رو ببره با یكی دیگه حالشو ببره. زن نمی تونه ازدواج مجدد كنه می تونه كه رابطه غیر شرعی داشته باشه. كی گفته نمی تونه؟ این دیگه بر می گرده به وجدان خودش كه به نظر من اگه شوهرتون انقدر بی كفایت و بی شعوره شما هم انتقام بگیرین. انتقام در اسلام هم مجازه. اینجا كه اومدم دلم لرزید هنوز اطرافم پر از این افكار مسموم پس من به چه امیدی پشت شوهرم باشم، به چه امیدی 9 ماه سختی بارداری رو به دوش بكشم. شیره جانم رو چرا ببخشم و آیا به نظرتون زشت نیست دنبال این حرفایین. اینها برای بیمارهای جنسیه كه گیر ندن به زن و بچه خودتون. اینا رو باب نكنین دامنتون رو می گیره. هر كی خواست ن دوم بگیره ولی قانونش نكنین جار نزنین، برای راحتی وجدان و توجیه خودتون فكر جامعه رو متشنج و مسموم نكنین. الان همكار مرد من چند وقتیه سخت درگیره این موضوعه. اینو زناتون می فهمنن. شنیدم خانومش دیگه نمی خواد بچه هاش رو شهر محروم بزرگ كنه بگین چرا تا حالا این بهانه ها رو نمی گرفت؟ چرا این همه مدت باهاش ساخت و حالا حاضر نیست تحمل كنه. برین آدم باشین، زندگیتون رو بكنین. انقدر هم به قوانین جامعه تو رو خدا كار نداشته باشین. مردم نیاز به قانون شما ندارن، یه وجدان پاك و جوهر وجودی بدون مشكل خودش با نور الهی هدایت خواهد شد. كاسه داغ تر از آش نشین خواهشن
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
چهارتا کار انجام بدید سخنرانیتون رو با نادیده گرفتن الفاظ ... اش روی چشممون میذاریم و برای شفا نگه میداریم:
1- دین باوری 2 - دین دانی 3- دین داری 4- دین یاری.
ما بر اساس این چهار اصل قرآنی وظیفه تبیین این مسئله را بر دوش می کشیم تا از سوء استفاده های مردان و زنان جامعه جلوگیری شود و بسیاری از معضلات مرتفع گردد و مسائل پیرامون آن برای همه روشن باشد.
میوه ممنوعه پنجشنبه 23 مرداد 1393 ساعت 00 و 19 دقیقه و 39 ثانیه
نسل شیعه از ترکه سیامکها اگه قراره گسترش پیدا کنه، بهتره منقرض بشه!!!!

ازدیاد مردای رختخوابی، کسانی که تو جنگ رختخواب!!! مشغولن!!! نیازی به مداخله وهابی نداره!
وهابیه میره عراقو میکشه!!!
ایران نمیان!!!
دیدن مردای ایرانی رو!!! ولشون کردن به رختخواب و گل اندام و انواع و اقسام انحرافات به لولن تو همدیگه!!!!
لابد فکر کردی سیامک این همه هیکل درست کرده بره جنگ، آبش کنه؟
پس جهاد رختخواب و دخترای نیازمند هیکل چیه تکلیفشون؟
همین زنایی که از ترس امثال سیامک حاضر نیستن باردار بشن چین؟
زن دومیهای مخفی که دارن برا بچه میسوزن، اما قبول کردن که مخفی باشن و بچه تابلوشون میکنه چین؟

آقا محمد شیعه تخت خوابی، بدرد لای پشم هم نمی خوره!!!
از این سیا سانسورچی اینا، لشکر امام زمان در میاد به نظرت؟
استاد شما رو در سریال قلب یخی ملاقات کردیم!!! ایشون به اهداف عالیه خودش رسیده!!!
شما بچسب به اهداف مالیه خودت!!!
شاید پرد و دامادتون برا زن دوم وسوم و چهارمشون کمی دست تنگ بشن!!! کمک لازم دارن این شیعه ها!!!
محمد به میوه ممنوعه چهارشنبه 22 مرداد 1393 ساعت 14 و 19 دقیقه و 29 ثانیه
آیا به نظر شما نسل شیعه و مسلمانان واقعی الان در معرض خطر نیست؟
فتاوای مفتی های وهابی را بخوانید.
اخبار عراق و سوریه و غزه را بخوانید.
تاریخ و سیاستهای استعمارگر پیر (انگلیس) را بخوانید.
بانیان و ریشه ایجاد قبح چند همسری و فرزند کمتر زندگی بهتر را در ایران پیدا کنید.
اگر وقت داشتید سخنرانیهای استاد رائفی پور را هم از ابتدا گوش بدهید.
سپس به جواب سوال بالا فکر کنید
شورا سه شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 17 و 49 دقیقه و 22 ثانیه
با این وضعیت كه آقای خراسانی ذوق زده این كامنت را تایید ودر پست میگذارند خوانندگان زن ودختران آماده ازدواج ویا بارداری چگونه به دولت برای ازدیاد نسل صالح كمك كنند ومیل به بارداری داشته باشند ؟ امثال سیامك منافقینی هستند كه خراسانی در دامشان ساده لوحانه می افتد بدا به حال ما كه مبلغان ناتوانی داریم .در دین تبلیغی .
میوه ممنوعه دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 22 و 00 دقیقه و 27 ثانیه
طبق استناد به آمار خود سانسورچی، فقط حدود 43 درصد مردان قابلیت اینو دارن که همه زندگیتو به عنوان یه زن براشون بذاری و با همه نداری و سادگی و بی تجربگیش بسازی و بشه همه امید زندگیت!
اونم که نسلشون در حال انقراضه و گذاشتن داغش به دل نسل زنه!

55درصد نرهایی هستن دنبال لبیک گفتن به نیازهای دختران دیگه! زنهای تو پارکی!!! تو خیابونی!!!هستن!!!

این نسل ارزش پخش شدن داره؟

خوبه که 80 درصد دخترا از دبیرستان به آمارسانسورچی دنبال سیامکن نه؟

میوه ممنوعه دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 21 و 49 دقیقه و 44 ثانیه
خدمت محمد خان!
بله نسل ائمه به شدت در خطر بود!
اونم نسل راستینشون!
باید مروج علویت می بود!

الان کی مروجه؟
سیامک خان؟

الان که زنش یه شوهر داره، چطور شوهرشو مجاب به تحمل بارداریش میکنه؟

خیلی سیامک خان مجابن نه؟
بچرخ با سیامک خانتون تا بچرخین!!!
محمد دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 13 و 15 دقیقه و 40 ثانیه
تنها جوابی که باید داد این است که امر خداست
محمد دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 13 و 14 دقیقه و 41 ثانیه
من از همه وبلاگی ها بابت جوابی که در زیر می دهم عذر خواهی می کنم. تنها جوابی که به این سوال باد داد این است که چون خداوند این طور امر فرموده است.
ولی برای تنویر افرادی که به پنجره قلبشان گل خودبینی مالیده اند و اجازه نمی دهند نور خدا به آن بتابد و عبد بودن و بنده بودن خود را فراموش کرده اند و برای هر حکمی از جانب خدا دلیل می خواهند عرض می کنم
فرض کنیم زن بتواند عدالت بین چند شوهر را برقرار کند (فرض محال که محال نیست) وقتی زن بار دار شد آیامعلوم است از کدام شوهر بار دار شده که او (شوهرش) خود را مجاب به تحمل رعایت دوران بارداری زن بکند؟ ( فرض کنیم با آزمایش ژنتیک و عذاب دادن جنین بی گناه بشود این کار را کرد) بقیه شوهر ها چه کنند؟ باید بخاطر اینکه کسی دیگر می خواهد پدر بشود از ارتباط با همسرمشترکشان دوری کنند؟
حتما کسانی که این حق را برای زن قائلند می گویند سایر شوهر ها با زنان دیگری همسر باشند یعنی ارتباط چند به چند. در نتیجه باید تعدادی افراد واسط نیز وجود داشته باشند که بتوانند ارتباط بین پدر ها مادرها و فرزند ها را تعیین کنند و چون این کار سخت است غرب خودش را راحت کرده و شناسنامه بچه را به نام مادر صادر می کند
محمد به میوه ممنوعه دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 11 و 11 دقیقه و 58 ثانیه
اگر پیامبر برای تولید نسل مجدد ازدواج نکرد سرور و سالار شهیدان ارباب بی کفن که جان خودم و خانواده ام و پدر و مادرم به فدای او باد امام حسین ع و همینطور دیگر امامان بخصوص امام کاظم ع که برای افزایش نسلشان این کار را کردند.
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 22 و 37 دقیقه و 07 ثانیه
مینا زن دوم من جواب تو میدم با اجازه اوسا شورا

پسرای تك همسری ها چرا زن میگیرن
خخخخخخخخخخ
خوب تو محیط قرار میگیرن یاد میگیرن
خخخخخخ

شورا گفته دیگه محیط باعث میشه
خخخخخخخخخ

چرا درساتو خوب نمیخونی
فردا اوسا میاددعوات میكنه جریمت میكنه

پسر نوح هم با بدان بنشست

میگن بچه لات ملا میشه

بچه ملا لات

چون اون یكی از لات بودن باباش خجالت میكشه

ادب از كه آموختی میشه حكایتش

این یكی عالم بی عمل میبینه
بیزار میشه

خخخخخخخخ

اینو بابام همیشه میگه


یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 19 و 21 دقیقه و 04 ثانیه
داستان ملا نصر الین مال جماعتی مثل ایرانیان بوده
داستان پسر و پیر مرد و الاغشو که شنیدید!....؟
میوه ممنوعه یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 18 و 46 دقیقه و 22 ثانیه
پیامبر زن گرفت مثل محمد خان تولید نسل کنه!؟
مثل آقای پاک کن، بقیه رو پاک کنه؟
مثل ذبیح خان محو بشه در افق؟
بازززززززززززززززز برگشتیم به اجبار؟هوس؟
دروغ؟ مخفی؟

در آمریکا کشتن آدم جرمه!!! چرا بعشیا قاتل سریالی میشن و مردمو مثل گوسفند سلاخی میکنن؟

الان ما دموکراتیم یا جمهوری خواه ؟ اینجا جلسه کنگره اس؟ داریم اوباما رو بازخواست میکنیم؟
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 18 و 24 دقیقه و 06 ثانیه
چرا در امریکا با این که چند همسری غیر قانونی بعضی این کار را انجام داده اند و با پنج الی 6 همسر خود زیر یک سقف زندگی می کنند. نمونه اش Brady Williams
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 18 و 19 دقیقه و 18 ثانیه
شورا جان پس چرا پدران و مادرانی که تک همسر بودن ولی پسران علاقه به تعدد زوجات داشتند و بعضی دو همسر داشته اند
محمد به شورا یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 17 و 35 دقیقه و 12 ثانیه
باز برگشتید سر خونه اول
یعنی حضرت یعقوب ع و حضرت یوسف ع و حضرت ابراهیم ع و ....... و حضرت محمد ص و امامان معصوم ما علیهما السلام نعوذ بالله بر خلاف طبیعت انسان رفتار کردند؟ و فقط شما و دوستان و طرفدارانتان می دانید که طبیعت انسان چیست
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 16 و 34 دقیقه و 27 ثانیه
لایك داری شورا جون

برو جواب محمد خان رو بده داره از جربزه مردها می ناله
خخخخخخخخخخ

میگه چرا مردا ترسو شدن تقصیر زناست سرشون داد میكشن

هنوز دهنش بوی شیر میده میخواد چندتا زن جیغ جیغو هم بگیره

اینجامیفهمه كه زن داشتن با عدالت داشتن بینشون خیلی سخته


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
 
 
وبلاگ چندهمسری برای تبیین مسئله و آگاهی بخشی پیرامون آن به جامعه در چهارچوب شرع مقدس اسلام فعالیت میکند تا اندیشه ها و باورهای نادرست را اصلاح نماید و نظرات و تجربیات کاربران محترم را در اختیار همگان قرار دهد. برازنده شخصیت دینی هرکس به رعایت ضوابط و مقررات و اخلاق در چهارچوب شرع مقدس اسلام است. لذا خدا محوری به جای دیگر محوری پایه و اساس فعالیتهای دینی - فرهنگی ماست.
شما میتوانید از طریق ایمیل: chandhamsari@gmail.com پیامها، اطلاعات، مطالب علمی و ... و یا در خواست همسریابی خود را ارسال نمایید. و یا با شماره 09351520403 تماس بگیرید.

ذبیح خراسانی
. ذکر روزهای هفته . دانشنامه عاشورا